Žvilgsnis iš veidrodžio

Eugenijus Laurinaitis

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 18)

ISBN kodas: 9786090119624, SKU: 000000000001110014, Originalo kalba: Lietuvių, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Ne, Leidimo metai: 2015-10-02, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 224, Formatas: 21,3x14,3x2, Knygyne: 11.35, Vertėjas: Ne, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 7,95 € Knygyne 11,35 €

Sutaupote 3.4€ (30%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Retas vyras taip gerai pažįsta moteris kaip šios knygos autorius – savo darbe jam tenka daugiausia susidurti su moterimis ir pasinerti į svarbiausias jų gyvenimo problemas. Ši didžiule profesine ir gyvenimiška patirtimi pagrįsta knyga suteikia skaitytojoms progą pažiūrėti į save jas suprantančio ir įdėmiai analizuojančio vyro akimis, skaitytojams – geriau suprasti savo esamą ar potencialią antrąją pusę, o visiems kartu galbūt išsiaiškinti kai ką svarbaus savo gyvenime.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 18)
TOP komentarai
 1. Valerijus
  100%
  Auginu 2 dukras ir žmoną :) Tad perskaičiau šią knygą net 3 kartus. Patariu ją perskaityti kiekvienam vyrui, nes kaip sako pats Gerb.Prof. Laurinatis: "Ši knyga skirta moterims, bet ją verta perskaityti ir vyrams. Nes mums su joms gyventi".
 2. 100%
  Puiki knyga. Moterims ir vyrams. Ačiū!
 3. Jolita
  100%
  verta perskaityti kiekvienai moteriai
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Eugenijus Laurinaitis

  Vienas žymiausių Lietuvos psichiatrijos ir psichoterapijos specialistų, Europos Sąjungos Psichoterapijos Asociacijos prezidentas. Visą gyvenimą augęs ir gyvenęs su moterimis, daugelį metų dirbęs psichoterapeutu, Eugenijus Laurinaitis savo knygoje „Žvilgsnis iš veidrodžio“ šmaikščiai, bet informatyviai padeda geriau suprasti moterų psichologiją – tiek vyrams, tiek ir pačioms moterims. Knygoje aptariami moters gyvenimo etapai, dažniausiai pasitaikančios problemos ir konkretūs jų sprendimo būdai, skatinantys aktyvų problemų sprendimą, taip pat knygoje „Žvilgsnis iš veidrodžio“ aptariama moters karjera, vaikų auginimo, auklėjimo ypatybės, mamos ir tėčio vaidmenį vaiko gyvenime ir kita.
  Eugenijus Laurinaitis knygoje „Žvilgsnis iš veidrodžio“ kviečia moteris rasti laiko pasikalbėti pačioms su savimi ir išlaisvinti savo minčių tėkmę, kadangi tik taip galime suprasti savo tikruosius norus ir atrasti kelią į laimę.


  Jums taip pat gali patikti...