Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Žvilgsnis iš veidrodžio

Eugenijus Laurinaitis

224 p., minkštas virš.,

21,3x14,3x2 cm,

Alma littera, 2015,

Sudarytojas: Aušra Stanaitytė - Karsokienė,

ISBN 9786090119624,

Prekės kodas 9786090119624.

Klubo kaina:
8,62
Knygyne:
9,79
Sutaupote:
1,17  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Mona
 
Man patiko, kad knyga yra lietuvių psichoterapeuto, o tai gali geriausiai atspindėti kultūrines problemas. Objektyvi knyga, gal net tiesmuka, bet teisinga. Kiekvienas esame savo laimės kalviai-pagrindinė mintis. Ir nereikia bėgti per gyvenimą. Patariu perskaityti kiekvienam.
Justina
 
Imdama į rankas knygą tikėjausi kažko kito, tačiau nenusivyliau. Minčių, vertų dėmesio yra nemažai. Bendrai - man knyga patiko.

Apie knygą

Retas vyras taip gerai pažįsta moteris kaip šios knygos autorius – savo darbe jam tenka daugiausia susidurti su moterimis ir pasinerti į svarbiausias jų gyvenimo problemas. Ši didžiule profesine ir gyvenimiška patirtimi pagrįsta knyga suteikia skaitytojoms progą pažiūrėti į save jas suprantančio ir įdėmiai analizuojančio vyro akimis, skaitytojams – geriau suprasti savo esamą ar potencialią antrąją pusę, o visiems kartu galbūt išsiaiškinti kai ką svarbaus savo gyvenime.

 

Apie Eugenijus Laurinaitis

Vienas žymiausių Lietuvos psichiatrijos ir psichoterapijos specialistų, Europos Sąjungos Psichoterapijos Asociacijos prezidentas. Visą gyvenimą augęs ir gyvenęs su moterimis, daugelį metų dirbęs psichoterapeutu, Eugenijus Laurinaitis savo knygoje „Žvilgsnis iš veidrodžio“ šmaikščiai, bet informatyviai padeda geriau suprasti moterų psichologiją – tiek vyrams, tiek ir pačioms moterims. Knygoje aptariami moters gyvenimo etapai, dažniausiai pasitaikančios problemos ir konkretūs jų sprendimo būdai, skatinantys aktyvų problemų sprendimą, taip pat knygoje „Žvilgsnis iš veidrodžio“ aptariama moters karjera, vaikų auginimo, auklėjimo ypatybės, mamos ir tėčio vaidmenį vaiko gyvenime ir kita.
Eugenijus Laurinaitis knygoje „Žvilgsnis iš veidrodžio“ kviečia moteris rasti laiko pasikalbėti pačioms su savimi ir išlaisvinti savo minčių tėkmę, kadangi tik taip galime suprasti savo tikruosius norus ir atrasti kelią į laimę.

Komentaras